Webmail About us
YAB

Young Ambasadors agains Bullying and Cyberbullying (YAB) je dvogodišnji Erasmus+ projekt usmjeren na prevenciju svih oblika neprihvatljivog vršnjačkog ponašanja.

U suradnji s organizacijama iz Italije, Španjolske i Irske projektom je predviđena promocija prihvatljivog ponašanja putem učenika, promotora anti-bullying sustava vrijednosti.

Službena stranica projekta

Početak projekta: 1.3.2022.

Trajanje projekta: 24 mjeseca

Projektni tim: Gabrijela Kovačević, Goran Mučnjak, Antonija Lujanac (koordinator)

Članovi projektnog tima razvijaju materijale u suradnji s irskim partnerima Dublin City University i Anti Bullying Centre. Prvi sastanak međunarodnog tima održat će se u siječnju, 2023. u Dublinu. Nakon objave materijala u školama će se podržati učenike u razvoju i provedbi anti-bullying kampanja. Radujemo se razvoju inkluzivne kulture u našoj školi i okruženju i nadamo se smanjenju bullyinga i cyberbullyinga, negativnih trendova s kojima se bore škole u svim krajevima svijeta.