Erasmus+ projekt Arts talk about us provodimo od 2017. do 2020. godine u suradnji sa školama iz Češke, Grčke, Finske, Italije, Poljske, Rumunjske i Španjolske. Prvi međunarodni sastanak koordinatora održan je upravo u našoj školi u prosincu, 2017. Sljedeći sastanak održan je u Valenciji, a prva međunarodna razmjena učenika bila je u Poljskoj. Našu školu je predstavljalo četiri učenika i dvije učiteljice. Treći sastanak koordinatora održan je u Finskoj. Tom smo prilikom upoznali koncept Škole u pokretu koji smo odmah po povratku implementirali u kurikulum naše škole (video). Učenici naše škole dosada su sudjelovali u raznim kreativnim aktivnostima kojima istražujemo i razvijamo umjetnost. Naprimjer, snimili su LIPDUB, nagrađivani film Hodnik tišine, Creative winter... Sve aktualnosti vezane uz projekt Arts talk about us dostupne su putem Twinspace stranice projekta.

Prvi sastanak koordinatora. Zagreb, 2017.                                  Međunarodna razmjena učenika. Poljska, 2017.

Grafit na školi u mjestu Benetússer nastao tijekom drugog sastanka koordinatora. Španjolska, 2017.

Modna revija inspirirana licitarom i glagoljicom. Finska, 2018.