HRVATSKI JEZIK

18. 3. 2020.

Draga djeco,
današnja je književna tema ulomak iz romana Put na Mjesec Julesa Verna.
Molim vas da si pustite prezentaciju, koju sam postavila niže u priloge, pritiskom na tipku F5 i da radite točno prema uputama i koracima - slajd po slajd.
Kada sve napravite, fotkajte bilježnicu i pošaljite mi fotku privatnom porukom isključivo na Yammer (kad proradi, trenutno je sustav pao).

Veliki pozdrav svima!

LIKOVNA KULTURA

20.03.2020. petak

Dragi moji šestaši,

šaljem vam poveznicu na prezentaciju:

1. Pogledaj i prouči prezentaciju.

2. U bilježnicu napiši naslov i ključne pojmove napisane debelim slovima (kao što to radimo na nastavi). Sve što bih ja govorila na satu pisano je kosim slovima.

2. Odgovori na pitanja na prvoj strani prezentacije i pošalji odgovore danas do 20 sati na Yammer (u bilo kojem obliku) privatnom porukom.

3. Napravi likovni rad do 01.04.2020. (skice mi možeš poslati i ranije ako želiš savjet oko likovnog rada.)

GLAZBENA KULTURA
ENGLESKI JEZIK

srijeda

Dragi šestaši,

vjerujem da ste svi dobro i da se ponašate odgovorno budući da je situacija prilično ozbiljna za sve.

Ovdje možete preuzeti listić za današnju vježbu ukoliko niste uspjeli ući u našu VU Engleski jezik na Yammmeru.

Po završetku vježbe molim poslati je mailom na provjeru do kraja tjedna na moj mail : sandra.rep@skole.hr

Na kraju listića naći ćete dvije poveznice za dodatne vježbe online koje vam preporučam jer su zabavne i korisne, no nisu obvezne.

Voljela bih da ih svejedno probate riješiti pa mi javite jesam li bila u pravu ;)

Sve vas pozdravljam i želim da budete zdravi i veseli kao dosad!

teacher Sandra

Draga djeco,

budući je Yammer preopterećen, ovdje ćete moći pronaći iste obavijesti koje sam stavila i na Yammer.

Otvorite Word file, pročitajte, napravite zadane aktivnosti, a odgovore mi pošaljite isključivo privatnom porukom na Yammer kada proradi.

Lp M. Vuković, prof.

U nastavku su linkovi za rješavanje kviza Linearne jednadžbe s jednom nepoznanicom.

PRIRODA

Dragi šestaši,

Danas 19.03.2020.  imamo prirodu.

Lijepo vas molim prvo pogledajte ovaj video

nakon odgledanog videa, pročitaj u udžbeniku tekst lekcije od strane 88. do 91.

Odgovori na pitanja iz priloženog listića. U obliku wordovog dokumenta sa datumom i svojim imenom pošalji mi u obliku poruke na ovaj post do ponedjeljka 23.03.2020.

lijep pozdrav

Sanja Ankon

POVIJEST
GEOGRAFIJA

19. ožujka 2020.

Dragi šestaši,

u privitu se nalazi dokument s uputma za rad za današnj sat Geografije.

Zadatak NE TREBAJU riješiti Vita Barbić, Leda Đuretek, Andrija Salmić i Leon Sučec.

Sretno :)

TEHNIČKA KULTURA
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

24. 03. 2020. - UTORAK

Dragi šestaši!

Radite koliko možete s obzirom na uvjete i mogućnosti u kojima se sada nalazite.

Kad uđete u VU neka vam ne bude teško stisnuti Like. To mi je znak da se bili, da ste preuzeli zadatak. A možete i ostaviti komentar, osvrt na ovotjedni zadatak.

Čuvajte se,…

6.raz. 24. - 30. 03..doc

Dragi učenici,

u prilogu je postavljen zadatak za ovaj tjedan. Kad napravite, spremite na računalo i pričekajte da sustav proradi pa mi pošaljite privatnom porukom na društvenu mrežu Yammer.

6. razred 18.03.2020..docx

NJEMAČKI JEZIK
VJERONAUK

Dragi učenici, šaljem vam ovotjedne zadatke za Vjeronauk u prilogu. Ssvima lijepi pozdrav. Vjeroučiteljica Josipa