Korisnik:
e-Dnevnik nastavnici

KALENDAR
« Rujan 2021 »

Kad odrastem, želim biti...uspješan!

Započeli smo ciklus profesionalne orijentacije učenika osmih razreda druženjem s članovima Rotary kluba Zagreb Donji Grad. Prva nas je posjetila Jasminka Herceg, vlasnica poznatog kozmetičkog instituta Bliss.

Osim što je učenicima približila struku kozmetičara, ispričala im je svoju životnu priču i profesionalno usavršavanje. Naglasila je da biti uspješan u svom poslu znači davati sve od sebe i paziti na druge. Rezultati u tom slučaju sigurno neće izostati. Samo je potrebno "raditi stvari ispravno", biti ustrajan i strpljiv i dobro poznavati samog sebe. Svoju struku učenicima je približio i gospodin Hrvoje Starčević, doktor dentalne medicine. Povratne informacije učenika pokazuju da su ovakvi susreti višestruko korisni jer snažno motiviraju učenike na razmišljanje o ispravnom odabiru svog budućeg zanimanja, ističu važnost stalnog stručnog usavršavanja i poštivanje etičkih načela struke što je osnova za uspješnost u svakom poslu.

objavio: Goran Mučnjak   datum: 7. 12. 2017.

VIZIJA ŠKOLE - MISIJA ŠKOLE

Škola otvorena prema zajednici i društvu kao cjelini, ali istovremeno sigurna, učenici aktivni i odgovorni!

Škola nije otok, ona odgaja i obrazuje za budućnost, ali učenici zainteresirani za samorazvoj, zajedno sa svojim učiteljima trebaju biti aktivni sukreatori svog i života zajednice. Zajednica, roditelji i škola moraju se međuprožimati, uvažavati i zajedno djelovati…

________________________

Ispis statistike od 21. 3. 2017.

Ovaj mjesec: 1944