Arts talk about us

Drugi sastanak koordinatora Erasmus+ projekta Arts talk about us održan je u Valenciji od 20. do 24.ožujka 2018. Koordinatori sedam škola dogovorili su kriterije za odabir učenika koji će sudjelovati u ukupno tri mobilnosti. Prva mobilnost planirana je za učenike četvrtih razreda u Poljskoj.

Na prvoj projektnoj razmjeni učenika našu će školu predstavljati učiteljice Dajana Majnarić i Mihaela Koren s četvero učenika. Za svaku mobilnost važno je da su učenici samostalni, primjernog ponašanja i govore engleski jezik. Drugu mobilnost s učenicima organizirat će škola u Španjolskoj, a treću škola u Italiji. Za sve informacije o projektu možete kontaktirati školski knjižničarku Antoniju Lujanac, koordinatoricu projekta.

objavio: Goran Mučnjak   datum: 26. 3. 2018.