VIRTOGRAD

Pogledajte filmić o Virtogradu. Ako Vam se svidi što radimo možete se uključiti i pomoći nam.

Link: KLIK OVDJE

IZVANNASTAVNA  AKTIVNOST  VIRTOGRAD

Virtograd kao izvannastavna aktivnost postoji od ove školske godine. Voditeljica je učiteljica Mihaela Koren uz podršku i pomoć mame Ivone Zgrabljić. Broji  15-ak članova, učenika 4. razreda. Sastaje se jednom tjedno, po potrebi i češće. Program se sastoji od nekoliko projekata. Prvi projekt je izvođenje kazališne predstave ˝Čiji je crtež najljepši˝ u Dječjem vrtiću Cvrčak i Osnovnoj školi Ive Andrića. Drugi projekt je upoznavanje Virtića Darežljivka i Zahvalnice uveseljavanjem drugih u blagdansko vrijeme. Treći projekt je upoznavanje sebe, otkrivanje svojih talenata te usvajanje vrlina i navika koje su nam potrebne za razvoj tih talenata. Četvrti projekt je ˝Kad narastem želim biti...˝ kojim učenici raspoređeni u timove otkrivaju različita zanimanja unutar škole te istraživanjem i intervjuiranjem stvaraju istoimeni dokumentarni film.

Za sve dodatne informacije nazovite Leu na broj 095 7773332 ili Karlu na 099 2212472.

objavio: Administrator   datum: 22. 3. 2018.