Pomoć ugroženim životinjama

I ove školske godine pomogli smo ugroženim životinjama. Vaše donacije bile su velika pomoć udruzi Patronus iz Siska koja nam je poslala dirljivu zahvalnicu. Poklonili smo suhu i konzerviranu hranu, rižu, palentu, poslastice, zdjelice za hranu i vodu, vodilice, igračke za pse i mačke, lijekove i ostala pomagala protiv nametnika. Posebno zahvaljujemo učiteljicama Ingi Čajić i Josipi Balenović te učenicima 2.a i 6.b. Ova akcija održala se u sklopu većeg nacionalnog projekta Daj šapi glas!

Prikupljanje potrepština za ugrožene životinje već je duži niz godina tradicija učenika naše škole. Koliko su značajne vaše donacije pokazuje i pismo koje smo primili prošle godine nakon slanja paketa pomoći za Creske mice. Između ostalog, voditeljica akcije navela je da se ovakvim akcijama "malene uči suosjećanju". Zahvaljujemo vam na svakoj donaciji!

Priloženi dokumenti:
Creske_mice.pdf (431.05 KB)
Zahvalnica_Patronus.jpg (58.90 KB)

objavio: Goran Mučnjak   datum: 8. 2. 2018.