Pomoć ugroženim životinjama

I ove školske godine pomažemo ugroženim životinjama, a vaše donacije bit će velika pomoć udruzi Patronus iz Siska. Prikupljamo suhu i konzerviranu hranu, rižu, palentu, poslastice, zdjelice za hranu i vodu, vodilice, igračke za pse i mačke, lijekove i ostala pomagala protiv nametnika. Svoje donacije možete predati učiteljici Ingi Čajić i učenicima 2.a ili učiteljici Josipi Balenović i učenicima 6.b. Akcija prikupljanja završit će 23.2.2018. Ova akcija održava se u sklopu većeg nacionalnog projekta Daj šapi glas!

Prikupljanje potrepština za ugrožene životinje već je duži niz godina tradicija učenika naše škole. Koliko su značajne vaše donacije pokazuje i pismo koje smo primili prošle godine nakon slanja paketa pomoći za Creske mice. Između ostalog, voditeljica akcije navela je da se ovakvim akcijama "malene uči suosjećanju". Zahvaljujemo vam na svakoj donaciji!

Priloženi dokumenti:
Creske_mice.pdf (431.05 KB)

objavio: Goran Mučnjak   datum: 8. 2. 2018.