Kad odrastem, želim biti...uspješan!

Započeli smo ciklus profesionalne orijentacije učenika osmih razreda druženjem s članovima Rotary kluba Zagreb Donji Grad. Prva nas je posjetila Jasminka Herceg, vlasnica poznatog kozmetičkog instituta Bliss.

Osim što je učenicima približila struku kozmetičara, ispričala im je svoju životnu priču i profesionalno usavršavanje. Naglasila je da biti uspješan u svom poslu znači davati sve od sebe i paziti na druge. Rezultati u tom slučaju sigurno neće izostati. Samo je potrebno "raditi stvari ispravno", biti ustrajan i strpljiv i dobro poznavati samog sebe. Svoju struku učenicima je približio i gospodin Hrvoje Starčević, doktor dentalne medicine. Povratne informacije učenika pokazuju da su ovakvi susreti višestruko korisni jer snažno motiviraju učenike na razmišljanje o ispravnom odabiru svog budućeg zanimanja, ističu važnost stalnog stručnog usavršavanja i poštivanje etičkih načela struke što je osnova za uspješnost u svakom poslu.

objavio: Goran Mučnjak   datum: 7. 12. 2017.