Poštovani roditelji, dragi učenici,

MO "Bruno Bušić" me obavijestio o mogućnosti besplatnih instrukcija koje će održavati maturanti XV. gimnazije, volonteri Udruge „Mali zmaj“ . Udruga se  se bavi promicanjem kvalitete života siromašne i nezbrinute djece i osmislili su plemenit projekt pomoći u učenju starijim osnovnoškolcima  (od V. do VIII. razreda).

Za sada instrukcije će se održavati u Mjesnom odboru Pešćenica koji će osigurati grijane prostore te internet vezu, a maturanti će odvojiti svoje slobodno vrijeme za besplatne instrukcije djeci kojoj je pomoć u učenju potrebna.

Mjesto instrukcija: prostori MO Pešćenica, Njegoševa 10

Termini instrukcija:

Utorkom od 19:30 do 21:30 za predmete iz jezika (predmeti: Hrvatski jezik, Engleski i Njemački jezik)

Četvrtkom od 19:30 do 21:30 za prirodoslovne predmete (Matematika, Kemija i Fizika)

objavio: Gordana Fileš   datum: 11. 11. 2021.