Dani Erasmusa 2021

Erasmus Days, godišnja proslava programa Erasmus+, najvećeg europskog programa namijenjenog obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu, obilježit ćemo od 14. do 16. 10. 2021. Pripremamo dolazak učenika iz projekta Upcycling u našu školu. Više pronađite pod Opširnije.

Tijekom školske godine 2019./2020. počeli smo s provedbo dva Erasmus+ projekta koji su se zbog epidemije provodili online. Ove jeseni počeli smo s provedbom u fizičkom obliku. U sklopu projekta OUTSIDE četvero djelatnika sudjelovalo je u treningu za učitelje u Italiji. Tom su prilikom testirani moduli za virtualno učenje na kojima su godinu dana radili online. Prvi susret učenika u projektu Upcycling održat će se u našoj školi krajem listopada. Planiran je dolazak desetak učitelja i tridesetak učenika iz škola iz Španjolske, Portugala, Poljske, Grčke i Turske. Radionice će se održavati u školi poslijepodne, a iz naše škole sudjelovat će nekoliko učenika 7. i 8.razreda koji su uključeni u provedbu projekta od prošle godine. Oni su sudjelovali u virtualnim radionicama, a video o našem malom Upcycling klubu možete pogledati ovdje.

objavio: Antonija Lujanac   datum: 10. 10. 2021.